Jak se stát členem?

Pokud jste se rozhodli stát se jedním z nás, postup je jednoduchý. Stačí splnit následující tři kroky:

  1. Kontaktovat nás pomocí formuláře níže. V tomto formuláři prosím uveďte Vaše celé jméno, identifikační číslo (Zetko), emailovou adresu a požadované heslo pro přístup do elektronických výhod (toto heslo můžete — tedy spíše měli byste — později změnit). Co nejdříve Vám zašleme potvrzení o obdržení emailu.
  2. Zaplatit členský poplatek. Pokud se do ČSSM přihlašujete zcela poprvé, registrační poplatek činí 500 Kč (ale nezapomeňte, že se Vám tyto peníze vrátí zpět během nákupu knih!); prodloužení členství stojí ročně 200 Kč. Za 6 let tedy zaplatíte 1500Kč. Tyto peníze zasílejte na účet číslo 2400177330/2010. Jako variabilní symbol prosím uveďte Vaše identifikační číslo („Zetko“), do zprávy pro příjemce také raději vložte Vaše jméno. Pokud Vaši platbu nebude možné identifikovat, není možné účet vytvořit!
  3. Zaslat Vaši fotografii emailem na adresu foto@janroman.cz. Fotografii posílejte v libovolném obrázkovém formátu. Na fotografii by Vám měl být jasně vidět obličej a rozlišení fotografie by mělo být co nejvyšší.

Po splnění těchto tří kroků a úspěšném připsání platby na účet Vám aktivujeme Vás webový účet, který značí, že jste právoplatným členem ČSSM. Získáváte nejen slevu na objednávky knih a přístup k některým elektronickým materiálům, také ale obdržíte osobní kartu (o rozměrech platební karty), pomocí které budete moci uplatnit slevy i v kamenných obchodech.

karticka

Pozn.: Abychom mohli poskytnout karty zdarma,jejich výroba se provádí nárazově vždy, když jich můžeme vyrobit větší množství najednou. Proto není možné přesně říci, za jak dlouho od registrace svoji kartu obdržíte.

Takto se stáváte plně registrovaným a plnohodnotným členem ČSSM. Rádi Vás potom uvidíme na valných hromadách či při společném pořádání akcí.


 

Formulář pro registraci

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva