Společenské akce

Pravidelně pro Vás plánujeme společenské akce. Od neformálních setkání přes diskotéky až po Reprezentační ples Lékařské fakulty. Každou akci pořádají studenti sami a budeme rádi, pokud se i Vy zapojíte do naší snahy o zpestření studentského života. Naše nabídka akcí se postupně rozrůstá a tak si každý může vybrat podle sebe.

Na jaké akce se tedy můžete během roku těšit? 

1. Semestr Open Party

Vítání nového semestru ve velkém stylu. Zahoďte rostoucí množství starostí za hlavu a přijďte se uvolnit a pobavit během večera plného hlasité hudby, soutěží a tance. Přijďte se seznámit s novými studenty a odpočinout si před náročným rokem.

disco

 

 

2. Halloween

V čase dušiček je třeba přestat se bát duchů a čarodějnic! Připravte si kostým a přijďte se pobavit na tuto strašidelnou událost, která nabídne večer plný hudby a tance a především soutěž o nejlepší masku, kde se každoročně strhuje velký boj. Porazit masky jako Hasicí přístroj totiž není vůbec jednoduché!

Halloween

 

 

3. Mixér…

…aneb směsný večírek. Jedinečná příležitost setkat se s pedagogy ve zcela neformální atmosféře, dát si spolu jedno dvě piva (slovy dvanáct) a popovídat si pro jednou i o běžných tématech. Akce se každoročně koná v některé z Ostravských restaurací a pravidelně se jich účastní několik akademiků Lékařské fakulty.

Mixér 2014

 

4. Laser Game

Laser Game je rychlá hra, kterou je třeba hrát v týmu! Nehledejte už spoluhráče a přidejte se k nám, chodíme si zahrát do Laser Arena Ostrava (partner ČSSM) v Mariánských Horách.

lasergame

 

5. Reprezentační ples Lékařské fakulty Ostravské univerzity

Reprezentační ples představuje pomyslný vrchol celé sezóny společenských a kulturních akcí. Každoročně hostí několik stovek hostů především z řad akademiků a studentů, kteří se mohou pobavit na vysoké úrovni ve společnosti skvělé hudby. Součástí programu je občerstvení, hra o ceny či soutěž o krále a královnu večera. Na stránky Plesu pokračujte kliknutím na obrázek níže:

ples

 

 

6. Medické půlení

Nebojte se, půlit znamená, že studenti čtvrtého ročníku lámou pomyslnou polovinu jejich studia, a to je přece důvod k oslavě!

puleni

 

7. Grilovačka

Pokud už se hladina stresu před letním zkouškovým obdobím zvyšuje, jsme tady s účinnou pomocí. Každoročně spojíme síly s IFMSA a pořádáme předzkouškovou Grilovačku — s obrovskými zásobami masa, piva a dalších dobrot.  Počasí zatím vždy vychází a z Grilovačky je tak velmi oblíbená letní akce, a to nejen mezi studenty, ale i mezi akademiky.

grilovacka